NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Opiekun Turysty Zagranicznego

Miejsce pracy: Oświęcim
Forma zatrudnienia: praca stała

Discover Cracow - 8 lat temu zrealizowaliśmy pierwszą wycieczkę. Należymy do liderów lokalnego rynku turystycznego w Krakowie. Organizujemy czas gościom przybywającym do Krakowa i kochamy to co robimy, dlatego zależy nam, aby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością.

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Opiekuna Turysty Zagranicznego, do którego obowiązków należy:

  • opieka nad turystami podczas wycieczek lokalnych
  • udzielanie informacji i pomoc turystom
  • wspópraca z innymi zespołami koordynującymi logistykę wyjazdów

Wymagania:

Jeśli:

  • masz pewność, że Twoja znajomość angielskiego pozwala Ci na swobodną i płynną komunikację (B2/C1)
  • jeśli dodatkowo posługujesz się płynnie w j. hiszpańskim lub włoskim, będzie to Twój dodatkowy atut
  • jesteś pracowitą osobą i bierzesz odpowiedzialność za powierzone cele
  • potrafisz współpracować z zespołem
  • lubisz słuchać ludzi, chętnie i precyzyjnie odpowiadać na ich pytania
  • jesteś świetnie zorganizowany/na
  • nie wpadasz w panikę w sytuacjach stresowych i potrafisz pracować pod presją czasu
  • jesteś kulturalną i sympatyczną osobą
  • jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • mieszkasz w Oświęcimiu lub dojazd tam nie stanowi dla Ciebie problem

Wówczas śmiało aplikuj i pozwól, byśmy zaprosili Cię, przekonaj się, czy jesteśmy pracodawcą dla Ciebie.

Firma oferuje:

Wahasz się? Zobacz co oferujemy:

  • początkowo umowa zlecenie ze stawką 11,55 zł netto/h
  • możliwość rozowoju zawodowego i zwiększenia wynagrodzenia w obrębie zespołu
  • możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do posiłków i napojów podczas pracy
  • pakiet opieki zdrowotnej Luxmed oraz dofinansowanie do Karty Multi Sport

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH