NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

KIEROWNIK ZMIANOWY ZAKŁADU - praca w Oświęcimiu

Miejsce pracy: Oświęcim
Forma zatrudnienia: praca stała

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Opis stanowiska:

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Oświęcimiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANOWY ZAKŁADU

Miejsce pracy: OŚWIĘCIM

Nr ref. KZZ/2017

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Zarządzanie podległą brygadą pracowników;
  • Zarządzanie parkiem maszynowym oraz procesem produkcji podczas zmiany – praca w ruchu ciągłym;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi komórkami firmy w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania zakładu;
  • Bieżące raportowanie;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane wyższe kierunkowe: zarządzanie i inżynieria produkcji lub metalurgia;

  • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu grupą ludzi oraz procesem produkcji;

  • Wiedza w zakresie ISO/TS 16949;

  • Mile widziana znajomość narzędzi: 5S, PPAP,CP, FMEA;

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku brygadzisty lub lidera zmiany;

  • Zdolności przywódcze i umiejętność delegowania zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji;

  • Skrupulatność;

  • Sumienność;

  • Wyśmienita organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu;

  • Prawo jazdy kat. B;

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH