NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA PRZY PRODUKCJI - nowa linia produkcyjna - RÓŻNE STANOWISKA - Oświęcim

Miejsce pracy: Oświęcim
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Opis stanowiska:

Rozwijamy się nieustannie od 1990 roku.

Obecnie uruchamiamy nową w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną w naszym zakładzie w Oświęcimiu

Dołącz do nas aplikując na poniższe stanowiska:

Wymagania:

W PIONIE PRODUKCJI ORAZ PRZYGOTOWANIA WSADU:

  • KIEROWNIK ZMIANOWY ZAKŁADU

  • OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

  • OPERATOR MASZYN (wózki jezdniowe, koparki, żurawie samojezdne, ładowarki jednonaczyniowe, suwnice)

  • ROZŁADUNKOWY

W PIONIE UTRZYMANIA RUCHU I INWESTYCJI:

  • ŚLUSARZ (z doświadczeniem oraz uprawnieniami spawalniczymi MAG 135, gazowe 311 oraz elektroda 111)

  • ELEKTRYK (z doświadczeniem oraz uprawnieniami SEP G1, G2, G3)

  • PRACOWNIK BUDOWLANY

W PIONIE PROJEKTOWANIA I AUTOMATYKI:

  • AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

  • ELEKTROAUTOMATYK (z doświadczeniem w zakresie AKPiA oraz uprawnieniami SEP)

  • PROJEKTANT SYSTEMÓW AUTOMATYKI

W PIONIE KONTROLI JAKOŚCI

  • KONTROLER JAKOŚCI WEJŚCIA

  • KONTROLER JAKOŚCI WYJŚCIA

  • ZAŁADUNKOWY

Firma oferuje:

OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie z tradycjami i ugruntowaną pozycją rynkową;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH